Jsem nepoučitelný snílek a vizionář, filozof, programátor, umělec a podnikavec. Baví mě tvořit a hrát počítačové hry, sportovat, cestovat stopem, produkovat hudbu, veřejně mluvit, učit, diskutovat a filozofovat, zkrátka žít offline, asi i proto, že většinu svého pracovního a studijního života trávím před monitorem. Nejvíce oceňuji lidi s otevřenou myslí a miluji, když jsou lidé ochotní naslouchat a měnit svoje zakořeněné názory a postoje.

Nehlásím se k žádnému náboženství a ani žádné aktivně nepraktikuji, dříve jsem býval křesťanem. Dnes mi jsou asi nejbližší agnosticismus a humanismus. Nadále se ale o toto téma zajímám a rád o něm diskutuji. Záleží mi na křesťanské komunitě, ke které mám velmi blízko a jsem fanouškem všeho dobrého, co pro naši společnost dělá.

Jsem původně z hluboce věřící křesťanské rodiny, přetrpěl jsem si osmileté gymnázium a teď si užívám studia informatiky na matfyzu. Zároveň pracuji jako programátor a tvořím vzdělávací aplikace. Zajímám se o vzdělávání a rád bych udělal vše pro to, aby se v naší republice posunulo o velký kus dopředu. Nečekám, až se problémy vyřeší. Nejsem z těch, kteří sedí doma a „modlí se“ za změnu. Jsem mužem (zatím spíš chlapcem) činu a nebojím se výzev.

Většinu svého uvědomělého života jsem namísto paření her, chlastání a užívání si přemýšlel nad významem svého života, hledal jsem Boha v oceánu křesťanského světa, četl jsem a mnoho dní jsem v depresích přemýšlel, jaký to má všechno smysl.

Tuto kapitolu mám, jak pevně věřím, již za sebou. Doháním si dětství, dělám to, co mě baví, cestuji, seznamuji se se zajímavými lidmi, zkrátka si užívám toho, čeho jsem si dřív užít neuměl.

Prostřednictvím svého blogu zveřejňuji své zážitky a zkušenosti, formuluji své myšlenky a posílám dál inspiraci, která mnou proteče.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *